1.امروز ششمین روز چالش هست و روزه گرفتنم.نمیتونم بگم چقدر موفقیت آمیز بوده ولی حالم خوبه فعلا.

2.اوضاع مالی بازم قاراشمیش شده و ما منتظر واریز حقوق هستیم که معلوم نیست کی و چه جوری باشه.نت خونه هم داره نفس های آخر رو می‌کشه و خلاصه اگه یه مدتی نبودم و غیب شدم بدونید حجم نت تموم شده و ما بی نت موندیم.

3.میم بی پول که میشه کلافه میشه.شاد نیست.با اینکه هیچوقت مستقیما چیزی نمیگه یا نشون نمیده.وقتی هم دستش باز باشه و داشته باشه راحت خرج میکنه و هرکاری از دستش بر بیاد دریغ نمیکنه.مثل همین ایام عیدی.خداوندا هوای دلش رو داشته باش.

4.دو سه تا موضوع در مورد خانواده ام هست که فکر کردن بهشون ناراحتم میکنه و من هر روز یاد این موضوعات می افتم.نه توانایی حل کردنشون رو دارم و نه میتونم فراموش کنم و بهشون فک نکنم.دست خودم نیست و این خیلی کلافه کننده است.

5.دلم میخواد یه پست جداگانه در مورد احوالات این روزهای دخترها بنویسم مفصل.اگه امروز فرصت کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

تفریحی آلبر کامو اجتماعی معلم خصوصی- تدریس خصوصی - دوره های ابتدایی متوسطه و دبیرستان 09102878521 درسی بلاگ اجاره فلزیاب 09192121179 خرمشهريها Daily Me شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول زندگی به شرط خنده